Bitmeyen Şarkım Ol

Bazen her şey vaktinin gelmesini bekler, bizimkiside o hesap 1 sene aynı dershanede okumamıza rağmen birbirimizi nerdeyse hiç görmeyerek KPSS eğitimini bitirmiştik, sadece 1-2 kez göz temasları ile o elektriği ve o görüntüler bilinç altımıza yerleşmişti aslında, nerden bilebilirsin ki hiç tahmin etmediğin kişi ile bir gelecek kuracağını veya bu hayalini kurduğun geleceğin ilk adımlarını atacağını tahmin bile edemezsin...

Bizim hikayemizde ilk başta bir sosyal medya aracılığı ile birbirimizi çekilişlere etiketleyerek başlamıştı her şey 😌😌 daha sonrasında konuşmalar ilerledikçe ikimizinde yaşadığı olaylar sanki birbirimizin kopyasıydı ve daha ileri ki zamanlarda birbirimize ne kadar benzediğimizi anladık.

Ve güzel günlerin habercisi olan bu ilişki tam 1 yıl önce 12.12.2019 tarihinde başlamıştı 🥰🥰 daha sonrasında her buluşmalası ayrı güzel, özel anılardan oluşan günleri getirdi bize...

1 yıl diyorum ama sanki yıllardır berabermişim gibi hissediyorum 1 yıldan daha fazla yaşanmışlıklar var 😌😌 Yeri gelir birbirimize arkadaş, yeri gelir derttaş, yeri gelir sırdaş olduk, ama en önemlisi seninle BİZ olduk, birbirimize herşey olduk.

Elbette can sıkıcı şeyler yaşadık ama bunların hepside geçti, sen yanımda olduğun zaman bu hayat çok daha güzel, çok daha eğlenceli....

Bir puzzle parçası gibi adeta kayıpken hiç işe yaramayan bir şeyi tamamlayan parça oldun. Sen hayatıma öyle çok yakıştın ki, tarifini edeceğim kelimelerden hangisini seçeceğini şaşırıyor insan 🙊😇 senle tanıştıkdan sonra mutlu olduğumu anladım ve bu sürenin ne kadar hızlı geçtiğini anladım 🥰🥰 her detayını hatırladığım 1 sene bu kadar hızlı geçemezdi.

Sende Ölecek Kadar..

Herkes bir şeylere alışır ve alışmak ölmek gibidir çünkü insan önce kendine alışır ve ardından başkaları gelir. Hayatına aldığın ve kabullendiğin herkese zamanla alışırsın. Onu kaybettiğinde de kısmen ölürsün. İnsan bir kere ölür derler, insan bir kere ölmez. İnsan sadece bir kere yok olur. Toprak olur, kül olur ama insan bir kere ölmez, defalarca ölebilir. Defalarca doğabilir. İnsan yeteneklidir; hiç olmayacak biri için bütün bir hayatı mahvedebilir.

Asıl değerli olan neydi ? Sendin. Aynada gördüğündü değerli olan. Her haliyle kabul ettiğim kişi yine sendin. Sen aslında bir bardak çaydın, bir bardak su, bir bardak da yalnızlık. Belki defalarca öldün hiç hak etmeyen birileri yüzünden. Canını yaktılar, yaranı bile bile kanattılar. Aynı şeyi onlar da yaşadı. Onların da canı yandı. Bu dünyada herkesin canı yanar ve insan canı yandıkça acımasızlaşır. Ben kimseye alışamıyorum diyen insan acımasızlaşmaya başlamıştır ve acımasızlık korkunun çocuğudur.

Hala birilerine alışabiliyorsan ve hala birilerini çok sevebiliyorsan yaşıyorsun demektir. Bunun dışında da yaşıyor olabilirsin ama hayat sevebildiğin kadar… Aldığın nefes onu başkasıyla paylaşabildiğin kadar. Sen kendine birini katabildiğin kadarsın.

Alışkanlığımsın; yalnızlığımsın; dünümdeki çocukluğum, yarınımdaki ihtiyarlığımsın. Defalarca ölmeyi kabul edebilirim. Hem de hepsi gözlerinde olsun. Gördüğüm en güzel mavi, en güzel yeşilsin… Belki sen benim değilsin ama ben sende ölecek kadar seninim…

Yazılmamış bir dize şiir
Henüz çizilmemiş bir resim
Bestelenmemiş müzik 
Yapılmamış dans
Ve yeryüzünde henüz eşi benzerine rastlanmamış her şey aslında senin gözlerinde saklı..


Hasret kaldım yaban ellerde
Asırlardır ayrıyız sanki
Liman olalım birbirimize 
İlk demiri sen attın gönlüme 
Merdiven dayadım gönlüne
Eskidendi zor günler, sırada mutlu günler

NOT: Seni Seviyorum :)

Sen aşksın seni yaşamak istiyor bu benden bu adam
Sen hiçbir şey yapma öyle dur
Ben sana hayat olucam
Şimdi öylece bırak kendini daya başını göğsüme
Kapat gözlerini bu rüya ikimizin adına olacak
12-12-2019

Bizden Görüntüler